Zdarma plavba k vozu z autopůjčovny, Nový Zéland

Nacházíte se v sekci: Informace před odletem » Zdarma Milford Sound

Nejvýhodnější auto nebo karavan z půjčovny + lodí po Milford Sound zdarma!


Milford Sound zdarma k autu z půjčovny - Nový ZélandPotřebujete rezervovat auto nebo obytný vůz - karavan? Vaše novozélandská dovolená si zaslouží pečlivou přípravu. Pro čtenáře webu aotearoa.cz nabízíme nejen osobní a obytná auta (za úplně stejné ceny jako půjčovna), navíc k tomu alespoň jedna osoba VŽDY obdrží plavbu po Milford Sound zdarma*!!! Nebo si pak můžete jen připlatit rozdíl a plavit se po Doubtful Sound, případně zájemci mohou voucher použít pro plavbu na kajaku po Milford nebo Doubtful Sound. Předpokládáme, že Fiordland spolu s Milford Sound navštíví každý cestovatel.

1. Jedna osoba platí, druhá pluje zdarma (cena zapůjčení auta nad 1000NZD)

Jak to funguje?

  • Objednáte si auto z půjčovny - základní cena auta (bez snížené spoluúčasti) musí být nejméně 1000NZD
  • Jedna osoba za plavbu zaplatí (obvykle 45NZD, dle vybrané autopůjčovny se může nabídka měnit) , druhá se plaví zdarma.*
  • Obdržíte "open voucher" - v Te Anau ho vyměníte za lístek na plavbu lodí po Milford Sound v 9.00. Případně doplatíte rozdíl za plavbu po Doubtful Sound nebo na kajaku po Milford Sound.

Tím ušetříte nejméně 45NZD neboli 800Kč - zde si rezervujete auto z půjčovny, do poznámky uveďte velkými písmeny "AOTEAROA 1609" (toto HESLO platí září a říjnu)

2. Dvě osoby plují zdarma (cena zapůjčení auta nad 2000NZD)

Fotografie ke článku

Jak to funguje?

  • Objednáte si auto z půjčovny - základní cena auta (bez snížené spoluúčasti) musí být nejméně 2000NZD
  • Dvě osoby se plaví zdarma (případně další osoby si plavbu zakoupí).*
  • Obdržíte "open voucher" - v Te Anau ho vyměníte za lístek na plavbu lodí po Milford Sound v 9.00. Případně doplatíte rozdíl za plavbu po Doubtful Sound nebo na kajaku po Milford Sound.

Tím ušetříte nejméně 90NZD neboli 1600Kč - zde si rezervujete auto z půjčovny, do poznámky uveďte velkými písmeny "AOTEAROA 1609" (toto HESLO platí září a říjnu)


Plavba po Milford Sound

* V ceně jsou obvykle ranní plavby (od 9.00) po fjordu v délce 2 hodiny, Tyto plavby jsou delší než se obvykle nabízí. Prohlídka fjordu Milford Sound si zaslouží nespěchat - více si užijete a nasajete atmosféru fjordu. Pouze při vybrání auta od půjčovny Jucy se využívá jejich vlastní lodní společnost Jucy Cruise, která provozuje kratší plavby.

Ranní plavba po fjordu Milford Sound má několik podstatných výhod:

  • je výborná příležitost pro fotografování, je lepší světlo.
  • obvykle ráno vítr tolik nefouká a hladina je klidnější
  • lepší pocit z plavby - po ránu tu nejsou davy turistů (ty přijedou po 11.00 z Queenstown)
  • po skončení plavby máte relativně dost času na pohodovou prohlídku okolí silnice Milford - Te Anau (za předpokladu, že se ten den vracíte do Te Anau)
Milford Sound - plavba zdarma k vozu z autopůjčovny - Nový Zéland

Tato uvedená nabídka je aktivitou aotearoa.cz - náš dárek k vašemu cestování po Novém Zélandu. Uvedenou plavbu po fjordu Milford Sound samotné půjčovny nenabízí a je přístupná pouze u nás.

Jestliže u konkurence naleznete levnější cenu (např. v rámci prodejní akce, atd.), než jsme vám nabídli, pak ji rádi přebijeme lepší cenovou nabídkou. V tomto případě ale ztrácíte nárok na plavbu lodí po Milford Sound zdarma.


Vždy nabízíme osobní přístup. Na základě více než desetiletých zkušeností rádi poradíme jak nejlépe zorganizovat vaši dovolenou. Nový Zéland známe jako nikdo jiný.


Cestujete také do Austrálie, je například součástí vaší dovolené Tasmánie? Zeptejte se na ceny aut a obytných vozů - cesta do Austrálie a na Nový Zéland vyjde levněji při jedné společné rezervaci. Některé autopůjčovny poskytují slevu za pronájem v obou zemích najednou.

Poslední aktualizace: 25.08.2016 09:45:49, shlédnuto: 6271 x
Líbil se vám článek ? Šiřte jej dále!
Chcete-li podpořit náš web, pak si u nás zakupte některou z nabízených služeb. Tak pomůžete zajistit, že budeme nadále předávat nezávislé info- rmace o Novém Zélandu, které poskytujeme od roku 2002.
Děkujeme za podporu.
Aoteaora na facebooku

  Copyright © www.aotearoa.cz 2003 - 2018

Tvorba internetových stránek Winternet s.r.o.