Letenky na Nový Zéland

Nacházíte se v sekci: Než koupím letenku » Letenky

Nový Zéland je našim domovem již přes deset let. Pravidelně navštěvujeme rodinu a přátele v České republice, mnoho lidí létá k nám. Proto máme praktické zkušenosti a víme jaké jsou výhodné a levné letenky na Nový Zéland.

Můžete začít s online rezervačním systémem. Máte-li náročnější požavek, např. letenku s několika zastávkami, letenky pro skupinu cestovatelů, atd. pak vyplňte poptávkový formulář a náš zkušený letenkář vám pošle nabídku.

Chcete si zapůjčit auto, karavan nebo obytný vůz na Novém Zélandu? K letence rovnou zažádejte o auto, balíček služeb (auto a letenka na Nový Zéland) vždy nabízí výhodnější cenu.

Nabízíme také cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu. To se obvykle musí zaplatit zároveň s koupí letenky.

Zde jsou dva rezervační systémy, které najdou levné letenky na Nový Zéland, letenky do Austrálie, na Fidži nebo letenky do celého světa. Umí také dobře letenky s odlišným místem návratu. Přestože oba systémy hledají v těch samých datech, často nachází jiná řešení, vyzkoušejte obě varianty!

Tento rezervační systém umí například najít levné letenky od Korean Air. Doporučujeme použít "Přimíchat další nalezené ceny", někdy takto systém ukáže nejlevnější letenky.

Letenky na Nový Zéland levně

Poslední aktualizace: 16.06.2014 14:21:55, shlédnuto: 9579 x
Líbil se vám článek ? Šiřte jej dále!
Aoteaora na facebooku

  Copyright © www.aotearoa.cz 2003 - 2018

Tvorba internetových stránek Winternet s.r.o.