Letenky na Nový Zéland s Korean Air

Nový Zéland s Korean Air - stopover v Soulu

Vydejte se na Nový Zéland s Korean Air a zažijte tak unikátní gastronomický zážitek v oblacích. Hlavní výhoda Korean Air spočívá v příjemném časovém rozložení dvou letů na cca 10 až 12 hodin a jednoduché orientaci na letišti v Soulu. Nakombinujte svou návštěvu Nového Zélandu s návštěvou Austrálie díky letům s Korean Air.

 • Letenky od 22.500 Kč
 • V ceně 23 kg zavazadlo (check-in) + 12 kg příruční (carry-on)
 • Možnost stopoveru v Soulu
Letenky s Korean Air
Martin Slíva
Garant destinace Nový Zéland

"Patřím na Novém Zélandu mezi živoucí inventář. Spolu s menší armádou hobitů Vám radíme už 17 let."

neváhejte se na nás obrátit
+420 228 224 382

Výhody letu s Korean Air

 • Odlety z Prahy do Aucklandu či Austrálie pouze s jedním přestupem
 • Cenově výhodné letenky z Vídně
 • Lety s Boeingem 787-9 Dreamliner
 • Dostatek místa na nohy během letu
 • Originální korejská kuchyně na palubě

Náš Tip

Návštěva Nového Zélandu se dá s letenkou Korean Air spojit např. s pobytem v Austrálii nebo s návštěvou Soulu. V případě nenavazujícího letu z Austrálie/Nového Zélandu nabízí společnost Korean Air hotel zcela zdarma.

Letiště Soul Incheon

Letiště v Soulu se pravidelně umisťuje na předních příčkách v hodnocení nejlepších letišť světa či nejlepšího letištního personálu. Na letišti si své čekání můžete zkrátit na zimním kluzišti, koncertní hale, golfovém hřišti, lázních, kasinu i botanické zahradě. Při čekání delším jak 4 hodiny nabízí letiště Incheon tranzitní výlety v Soulu zdarma. Město je od letiště vzdálené 50 km.

Korean Air - zábavní servis

Zábavní servis Korean Air

Během svého letu se cestující mohou přihlásit na Wi-Fi, pomocí které pak pohodlně ovládájí LCD obrazovky umístěné před nimi. V nabídce je široký výběr filmů, seriálů, hudby i her.

Korean air - sedačky

Dostatek prostoru během letu

Let s Boeingem 787-9 Dreamliner

Korean Air má ve své flotile Boeing 787-9 Dreamliner, který na lince Praha-Soul nabízí širší a vyšší vnitřní prostor, regulované LED osvětlení kabiny či vyšší okénka se 6 stupňovým systémem stmívání. V každém sedadle je umístěn zábavní systém, USB port, Apple i Port.

Uličky i úložné prostory jsou příjemně dimenzované a i v ekonomické třídě je dostatek místa pro nohy. Toaleta je prostornější, dveře se otevírají zajímavým vyklopením. Cestujícím Korean Air nabízí v Boeigu Dreamliner nabízí 24 míst v Prestige Class a 245 míst v Economy Class. Palubní menu obsahuje originální korejská jídla i nápoje. Oceňovaný personál je vstřícný a zdvořilý.

Služby Korean Air

ECONOMY
Sedačky v ekonomické třídě jsou vybaveny speciální opěrkou zad pro maximální komfort i zásuvkou pro dobíjení vašich zařízení. Cestující mají dostatek prostoru na nohy (81 cm). Světla jsou plně nastavitelná dle vašich aktivit (spánek, práce). Během letu také dostanete balíček se zubním kartáčkem a maskou na spaní.

 • Odbavené zavazadlo - 23 kg
 • Příruční zavazadlo - 12 kg

PRESTIGE CLASS
Plně polohovatelné sedačky - možnost vytvoření pohodlné postele, vybaveny zásuvkou pro dobíjení vašich zařízení. Extra prostor na nohy. K dostání luxusní značky kosmetiky zdarma. Prestige class je v nabídce na všech mezinárodních linkách Korean Air. Sedačky se mohou lišit dle typu letadel.

 • Odbavené zavazadlo - 2x 32 kg
 • Příruční zavazadlo - 2ks do celkové váhy 18 kg (součet všech tří rozměrů musí být vždy do 115 cm)

FIRST CLASS
V první třídě se cestující cítí jako v privátním tryskáči. Luxusní sedačky, možné upravit na velkou postel. K dostání pohodlné oblečení na převlečení, stejně jako luxusní značky kosmetiky zdarma. First class je v nabídce jen u některých typů letadel.

 • Odbavené zavazadlo - 3x 32 kg
 • Příruční zavazadlo - 2ks do celkové váhy 18 kg (součet všech tří rozměrů musí být vždy do 115 cm)

Jídlo na palubě Korean Air

Korean Air za svou nabídku jídla získalo hned dvakrát prestižní ocenění Mercury Award. Nabízí západní, čínskou, japonskou i tradiční korejskou kuchyni. Na palubě Korean Air se budete cítit jako v luxusní restauraci.

ECONOMY
Pokrmy v ekonomické třídě jsou nabízeny zdarma. Výběr z mnoha variant hlavních chodů. Během dlouhých letů cestující dostanou i snack (pizza, nudle rámen atd.). Bezplatná nabídka nealkoholických nápojů a pečlivě vybraných vín.

PRESTIGE CLASS
Výběr z luxusních variant hlavních chodů (marinovaný krab, hovězí žebírka). Elegantní servírování. Francouzská či italská vína včetně šampaňského vysoké kvality.

FIRST CLASS
Gastronomický zážitek je naprosto perfektní. Organické pokrmy připravené ze surovin přímo z farem. Nabídka luxusních předkrmů, hlavních chodů i dezertů. Selekce výběrových vín nejvyšší kvality (speciální vína z Bordeaux jsou objednána 3 - 4 roky před letem).

Stopover v Soulu

Tempo moderního velkoměsta, asymetrické mosty, šišaté mrakodrapy, to vše zajímavě propojené historickými budovami. Pestrá korejská kuchyně, plná zajímavých chutí. Soul je rájem pro gurmány.

Letenky na Nový Zéland s CK GO2!

Ušetřete si námahu s výběrem letenek nebo jejich následnou správou a využijte našich služeb.
Více o letenkách na Nový Zéland.

Stopover v Soulu 2denní

Stopover v Soulu (1 denní)

 • Objevte první královský palác Kjonbokun - jednu z nejpopulárnějších atrakcí v Jižní Koreji.
 • Prohlédněte si celé město z 236 m vysoké věže N Seoul Tower.
 • Projeďte se na kole po břehu řeky Han.
 • Ochutnejte pravé korejské BBQ i lokální pivo v jedné z místních restaurací.

Stopover v Soulu (2 denní)

 • Vydejte se na trh Gwangjang a ochutnejte tradiční Bibimbap či Jeon.
 • Objevte mrakodrapy v moderní čtvrti Cheonggyecheon.
 • Ve večerních hodinách vyrazte do barů v Hongdae. Korejci milují karaoke - okouzlete je svou intonací.
 • Nakupujte v okresu Gangnam a poznejte místa natáčení videoklipu písničky Gangnam style.
Stopover v Soulu 1denní

Stánek s jídlem na trhu Gwangjang

 
AKTUÁLNĚ