Letenky na Nový Zéland s Qatar Airways

Nový Zéland s Qatar Airways - stopover v Doha (Katar)

Qatar Airways - nejlepší aerolinka světa podle nejprestižnějšího žebříčku aerolinek (SKYTRAX) pro rok 2019. Nabízí jeden z nejrychlejších letů při cestě na Nový Zéland, špičkový servis i nabídku výtečných jídel.

Letenky s Qatar Airways
Martin Slíva
Garant destinace Nový Zéland

"Patřím na Novém Zélandu mezi živoucí inventář. Spolu s menší armádou hobitů Vám radíme už 17 let."

neváhejte se na nás obrátit
+420 228 224 382

Výhody letu s Qatar Airways

 • Skvělé spojení do Aucklandu, Wellingtonu, Christchurch a Queenstownu
 • Odlety z Prahy
 • Lety s Boeingem Dreamliner 787
 • Velký jídelní prostor
 • Dostatek prostoru na nohy

Připojení na palubě

Během vašeho letu máte k dispozici zdarma
10 MB Wi-fi připojení. Díky síťovému systému OnAir můžete z letadla posílat SMS i volat.

Letiště v Doha

Letiště Doha

Letiště Doha je považováno za jedno z architektonicky nejvýznamnějších letišť na světě. Nabízí luxus, extravaganci i pohodlí. Najdete zde více než 30 restaurací a kaváren. Svůj čas na přestup si můžete zkrátit ve wellness centru s posilovnou, 25 m bazénem, jacuzzi, lehátky, masáží i golfovým simulátorem. Vstup vyjde na cca 1000 Kč.
Z letiště se do centra dostanete autobusovou dopravou.

Qatar Airways economy

Rozložení sedaček v ekonomy třídě

Let s Boeingem 787-7 Dreamliner

Let z Prahy do Doha je operován Dreamlinerem, Boeingem 787-8. Qatar Airways kombinuje mistrovský počin leteckého inženýrství s luxusní palubní pohostinností a hrdě vám nabízí dosud nepoznaný zážitek z letu. Boeing 787 Dreamliner disponuje tlakem ekvivalentním nízké výšce, lepší kvalitou vzduchu - což znamená více kyslíku - a optimální vlhkostí, takže do vaší cílové destinace dorazíte odpočatí.

Každé sedadlo disponuje velkým jídelním prostorem. Konfigurace v ekonomické třídě je
3-3-3, pojme 232 pasažérů, rozteč sedadel je
79 cm a šířka sedadla až 43,9 cm. Cestování je pohodlné i pro pasažéry nad 175 cm. Každé sedadlo disponuje USB portem, AppleiPortem, audiovizuálním systémem - obrazovkou o velikosti 30,7 cm a dotykovou ovládací jednotkou. V ekonomické třídě je 6 napájení v sedadle v každé řadě.

Flotila Qatar Airways

Flotila Qatar Airways se skládá celkem z 258 letadel o průměrném stáří 5 let.

 • Airbus A380
 • Boeing 787 Dreamliner
 • Airbus A350
 • Boeing 777
 • Airbus A320
Qatar Airways služby

Služby Qatar Airways

Economy
Možnost volby místa k sezení zdarma. Cestující si mohou nastavit opěrku hlavy, mají dostatek místa pro jídlo, spánek i protažení. Ve vybraných letech jsou sedačky vybaveny toaletní taškou s cestovními nezbytnostmi (balzám na rty, kartáček na zuby, maska na spaní i špunty do uší).

 • Odbavené zavazadlo - 30 kg
 • Příruční zavazadlo - 7 kg, rozměry 55 x 37x 25 cm
 

Business
Sedačky vybavené velkým pracovním prostorem, lze je upravit do vodorovné pozice a vytvořit tak pohodlnou postel. Cestující ke spánku dostanou i pyžamo, LED osvětlení pak pomůže k přizpůsobení se časovým pásmům. K dostání jsou toaletní potřeby.

 • Odbavené zavazadlo - 40 kg
 • Příruční zavazadlo - 2 ks celkem 15 kg, rozměry 55 x 38 x 20 cm
 

First class
V první třídě se cestující cítí jako v privátním tryskáči. Luxusní sedačky jsou možné upravit na pohodlnou postel. K dostání jsou veškeré toaletní potřeby. Během letu si můžete dopřát sprchu nebo navštívit bar (jen u vybraných letů).

 • Odbavené zavazadlo - 50 kg
 • Příruční zavazadlo - 2 ks celkem 15 kg, rozměry 55 x 38 x 20 cm
Qatar Airways jídlo na palubě

Jídlo na palubě Qatar Airways

Economy
Pokrmy v ekonomické třídě jsou nabízeny zdarma. Cestující dostanou předkrm, výběr
ze tří hlavních chodů dezert i snack. Bezplatná nabídka nealka, vína, piva, lihovin i horkých nápojů.

Business
Pasažéři si mohou objednat jídlo své volby až 24h před odletem. Business třída nabízí luxusní a čerstvé pokrmy, nabídku horkých dezertů, jednohubek či domácí chléb. V nabídce jsou nealkoholické koktejly, pivo, víno, lihoviny, nealko i horké nápoje.

First class
Gastronomický zážitek je naprosto perfektní. Možnost volby jídla až 24h před odletem. Široká nabídka předkrmů, hlavních jídel
a dezertů. Nabídka luxusních vín, šampaňského
i koktejlů.

 

Letenky na Nový Zéland s CKGO2!

Ušetřete si námahu s výběrem letenek nebo jejich následnou správou a využijte našich služeb. Více o letenkách na Nový Zéland.

Stopover v Doha

Stopover v Doha

Na jednom místě se tu setkává architektura supermoderních mrakodrapů s částmi města, které ještě dýchají historií doby, kdy Katar nebyl ropnou velmocí. Katarci milují fotbal, neuplyne ani deset minut v autě, abyste nemíjeli nějaký rozestavěný fotbalový stadion.

Náš tip

Zažijte luxus katarských hotelů. Pro klienty CK GO2 nabízíme přespání v 5* hotelu při přestupu v Doha k letence Qatar Airways ZDARMA.

Stopover v Doha 1 denní

Stopover v Doha 1denní

 • Objevte tradiční tržiště (Souq Waqif), které je již přizpůsobeno i nárokům turistů. Ochutnejte zde vynikající místní pokrmy.
 • Vydejte se do budovy sokolnictví (Falcon Souq), v Kataru má sokolnictví hlubokou tradici. Navštivte místo, kde se ptáci chovají, trénují i prodávají.
 • Vyrazte na uměle vytvořený ostrov, The Pearl Qatar, který je k městu připojen velkým mostem. Jedná se o centrum zábavy, nákupů a restaurací.
Stopover v Doha 2 denní

Stopover v Doha 2denní

 • Vyrazte do muzea islámského umění, kde se můžete procházet mezi staletými sbírkami islámských artefaktů - jedna z nejfotogeničtějších staveb Kataru
 • Vykoupejte se v Khor al Adaid, přírodní zázrak v podobě moře uprostřed pouště.
 • Objevte pouštní safari v písečných dunách a projeďte se na velbloudovi.
 • Probádejte nové Národní muzeum, jehož budova připomíná pouštní růži a představuje modernitu v kombinaci s pouštní tradicí.
Qatar Airways business

Sedačky v business třídě

 
AKTUÁLNĚ