228 224 382(po-pá 10-17hod)

Recenze Nový Zéland

Nový Zéland, Pronájem obytného vozu, únor – březen 2020

Dobrý deň pán Machálek,
naša expedícia - 4 týždne obytným autom, ktoré ste nám sprostredkovali na Novom Zélande dopadla nad očakávanie skvele !
Príroda a miesta, ktoré sme navštívili na južnom a potom aj na severnom ostrove Nového Zélandu sú rajom pre milovníkov prírody. Navyše celý Nový Zéland je perfektne pripravený na jeho bezpečné objavovanie práve obytným autom.
Čo sa týka prenajatého obytného vozu, prebehlo všetko v poriadku, bez problémov. Iba jedna drobnosť - ráno v deň prevzatia asi trošku v EuroCampers prehliadli poznámku, že ich čakáme na inej adrese, nie na letisku, kde nás oni omylom ráno prišli čakať. Ale vytelefonovali sme to a po pol hodine sa po nás zastavili na dohovorenej adrese.
Auto sme v dohodnutom termíne vrátili v Aucklande, odkiaľ sme sa vrátili späť na Slovensko, myslím tesne pred prísnymi opatreniami s koronavírusom...
Ďakujem Vám za sprostredkovanie požičania obytného vozu ako aj cenné informácie, čo určite prispelo k zdarnému priebehu našej dovolenky.
Pozdravujem Vás a všetko dobré želám
Ing. Stanislav Priščák

Nový Zéland, Individuální dovolená na míru – Jižní ostrov, únor - březen 2020

Dobrý den pane Machálek.
Děkujeme za zpracování a zajištění okružní cesty na Novém Zélandu - Jižní ostrov.
Prožili jsme jednu z nejhezčích dovolených a asi bychom s odstupem času ani nic neměnili.
Jsme rádi za to, že jsme v některých destinacích zůstali déle než jednu noc, což nám dalo šanci užít si ta krásná místa. Kdyby zájezd byl delší, tak bych nepřidával další destinace, ale noci na místech, kde je co zažít. Stihli jsme tři krásné treky a za to jsme moc rádi. Uchvátila nás hlavně příroda a vstřícní lidé. Hana Vojtěchovská byla skvělá, je to naše krevní skupina, zaslouží si poděkování.
Většinou slunečné počasí vše podtrhlo, svítilo i na západním pobřeží. Špatné zprávy přiházely pouze z domova.
Jediný zádrhel byla SIM 2degrees. Po dvou funkčních dnech nám společnost sdělila, že jsme vše vyčerpali. Aktivace za 40 NZD. Po složité urgenci připustili chybu a slíbili nápravu do hodiny. To se nestalo a paní na turistických informacích nám sdělila, že u této malé společnosti to tak někdy prostě je. Koupili jsme další SIM od Spark za 20 NZD a vše bylo OK. Kdyby si klienti koupili SIM až na letišti po příletu (Spark, Vodafone), tak jim to rovnou zaktivují a je to podle mě jednodušší.
Ubytování na všech destinacích bylo z našeho pohledu vynikající, vše vždy proběhlo hladce.
Auto od APEXU bylo také v pohodě, vyplatí se jet v pohodlnějším, RAV4 je dobrá volba. Chytili jsme kamínek do předního okna a zůstalo tam nepatrné poškození. Při vrácení jsme o tom vyplnili protokol a vše bylo OK, kryje pojišťovna. Mimochodem pojištění se vztahuje i na pneumatiky (pokud nejedete na smlouvou zakázaných cestách).
Už mě nic nenapadá, děkuji ještě jednou za vstřícnost a vždy pohodové jednání.
Pro Vás asi teď nastávají se vzniklou situací komplikace a tak přeji jejich přijatelné zvládnutí.
Až vše pomine, tak budu rád, když mi něco opět nabídnete.
Zdraví spokojení klienti
Máša a Pavel Říhovi

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý den, pane Musílku,
děkujeme za krásnou dovolenou a neopakovatelné zážitky na Novém Zélandu a v Austrálii. Všem, kteří si přejí spatřit Nový Zéland a k tomu přidat to nejzajímavější z Austrálie, doporučujeme váš zájezd Nej z Austrálie a Nového Zélandu.
Mimořádný dík patří průvodci Ondřeji Kotábovi, který svým přátelským přístupem ke klientům zajistil skvělou a komfortní dovolenou na Novém Zélandu!
Jana a Martin Havlíkovi

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý den!
Chtěla bych moc pochválit organizaci zájezdu Austrálie a Nový Zéland. Byla jsem na těchto destinacích nyní od 9. 2. do 1.3.2020. Se všemi službami jsem byla maximálně spokojená. Obzvláště bych chtěla vyzdvihnout práci průvodce pana Ondřeje Kotába, který se nám věnoval i za hranice svých povinností. Díky němu byl pro nás všechny pobyt na Novém Zélandě nezapomenutelným zážitkem.
Přeji celé Vaší CK jen vše dobré a pokud to půjde, opět se nějakého zájezdu právě s Vámi zúčastním.
MUDr. Zuzana Nevoralová, Jihlava

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý den pane Musílku,
včera jsem se vrátila ze zájezdu NZ a AU a chtěla bych Vám poděkovat za perfektně připravený program, podklady k vybavení formalit ,perfektní ubytování i výběr průvodců.
Cestuji už řadu let, ale s takovým průvodcem, jako byl Ondra na NZ jsem se dosud nesetkala. Milý, ochotný a když to situace vyžadovala , i vynikající improvizátor, který neznal spojení - to nejde. Všechno vyřídil, zařídil a dokázal splnit a sladit časově všechna přání nás klientů. Každému zařídil aktivitu, jakou si přál a dokázal to naplánovat i tak, že že po jejím skončení nikdo zbytečně na nikoho nečekal. Prostě to byl koncert.
Pokud budete mluvit s panem Slívou z partnerské CK na NZ, vyřiďte mu, prosím, poděkování nás klientů za tak vynikajícího průvodce, kterého ve svém týmu spolupracovníků má.
děkuji
S pozdravem
Vlasta Zikešová

Nový Zéland, Individuální dovolená na míru, únor - březen 2020

Dobrý den, pane Machálek,
děkujeme za přivítání.
Velmi rádi jsme využili služeb Vaší kanceláře a mohu jenom konstatovat, že jsme byli spokojeni ještě před tím, než jsme vyjeli. Bylo mně ctí s Vámi spolupracovat na přípravě itineráře, jehož program byl splnitelný podle našeho zájmu. Byli jsme také potěšení výběrem ubytování. Motely skutečně dobré úrovně, prostorné, v každém byla pračka a jen ve dvou případech bez sušičky. Takže, z toho co člověk myslí, že potřebuje, může polovinu nechat doma.
Méně profesionální byla pouze paní majitelka v Abel Tasman. Chtěla doplatit noclehy za 1 osobu a protože byla neústupná, tak jsme to uhradili. Popleteně se odkazovala na pana Slívu. V Te Anau jsme se s ním setkali kvůli plavbě na Milford South, kde jsme si to vzájemně srovnali. Ovšem ubytování je na skvělém místě. Kdybychom bydleli ve vedlejším městečku, možná bychom si tak promptně nedokázali zajistit lístky na vodní taxi a nestrávili den na nádherné pláži. Marahau je určitě dobrá volba.
Také nezapomeneme na TOP motel Hydragena Cottages v oblasti Punakaiki.
Půjčené auto bylo pohodlné i příjemné na jízdu. Pro 3 osoby naprosto komfortní vzhledem k zavazadlům. V autopůjčovně Apex v Auclandu nám přišlo, že chtějí mít zákazníka co nejrychleji z dohledu a případné dotazy " jakože zdržují", ale nakonec to vydrželi. Při navrácení auta na letišti v Qweestowenu mají k dispozici vozidlo, které odveze zákazníky k terminálu.
Příjemné bylo i setkání s panem Slívou. Kontaktoval nás v průběhu cesty ohledně situace v Milford South, zajistil místa v autobuse, protože průjezd auty nebyl možný a zařídil také nové vouchery, poněvadž lodě měly jiný režim.
Práce Vaší kanceláře a Vás osobně , pane Machálek, je 100% spolehlivá, pečlivá a profesionální . Jsem ráda, že jsem Vás takto poznala, jsem ráda, že se vůbec nic nepokazilo.
a nejvíc jsem ráda za celkové provedení, doprovázení a jistotu i na dálku.
PS.Děkuji za zapůjčení navigace, dost nám pomohla. Zítra odešlu.
Ještě jednou s díky Jindřiška Fabrická

Nový Zéland – Letenky + Pronájem obytného vozu, únor 2020

Dobrý den,
ozval bych se sám, ale poněkud nestíhám a tak reaguji až dnes na váš mail. Chtěli bychom vám moc poděkovat, vše co jste zařizovali vy bylo perfektně připravené a proběhlo zcela hladce. Improvizaci kolem výletu na fjordy zvládl pan Martin skvěle, ale tomu jsem již děkoval osobně. Doporučené hotely také perfektní, no prostě nemáme žádné výhrady, snad jen to, zda byste mohli zařídit, aby to tak strašně neletělo, ten měsíc byl fuč, aniž jsme si toho všimli. Takže ještě jednou díky, pro pana Martina budu dělat nějaké zhodnocení navštívených míst z pohledu ornitologa nebo biologa a pošlu i vám, pokud máte zájem.
S přátelským pozdravem
Jiří Malina

Nový Zéland – Individuální dovolená na míru, únor 2020

V mém věku 70 let jsem se rozhodl navštívit Nový Zeland. Na vyřízení letenek,ubytování a zajištění zapůjčení auta jsem se obrátil na cestovní kancelář GO 2. Výsledky práce CK GO 2 jsem mohl ohodnotit jak při samotném letu na NZ, tak při zapůjčení automobilu i při zajištění ubytování. Vše bylo na 100 procent. Každý den v jiném hotelu,vše dokonale fungovalo. Z každodenních zkušeností můžu ohodnotit práci CK GO 2 jako vynikající a mohu ji doporučit i jiným cestovatelům, kteří se rozhodují na koho se obrátit při zajištění svých cest. Pokud mi zdraví bude sloužit, zcela určitě se znovu obrátím na CK GO 2.
Turek Dušan

Nový Zéland – Letenky + Pronájem vozu, leden - únor 2020

Vážený pane Machálku,
rád odpovídám na Váš dotaz.
Dovolená na Novém Zélandu přinesla vše, co jsme očekávali. Pobyt na ostrově na opačném konci zeměkoule byl vskutku velmi vzrušující. Vstřícní, sympatičtí lidé, překrásná krajina, co bychom mohli chtít víc. Ježdění na levé straně silnice jsem zvládl docela snadno, také díky tomu, že se s rozpaky řidičů počítá. Všude, kde se to hodí, jsou šipky a různá upozornění. Řidiči jsou ohleduplní, nezávodí, pohoda. Líbil se mi základní pokyn: "Shear the road". Nezávoď, sdílej. I pokutu za nesprávné parkování (špatným směrem) jsme zvládli zaplatit po návratu. Ubytování se nám také podařilo vybrat dobrá, někde s výhledem. Kontakt s personálem dobrý, když byla snídaně, byla skvělá.
Pršelo nám dva dny, ale vydatně. To asi víte, že napršelo metr vody, což narušilo silnici na Milford Sound, který jsme museli oželet. Ale tak jde život...
Pokud se týká Vaší pomoci, nemám než slova chvály. Díky našemu hodinovému rozhovoru, jsem udělal trasu, která neměla chybu. Zařídili jste nám letenky, víza, auto i přejezd přes průplav, vše zafungovalo bez nejmenší chyby! Také písemné informace, které jste nám poskytli, se hodily. Včetně upozornění, že tam také občas prší. S vděčností jsme na vás celou cestu vzpomínali. A když bude příležitost, vaší kancelář jednoznačně doporučíme.
Možná vás budu zajímat naše náklady. Všechno, včetně cesty, pronájmu, ubytování, jídla, vstupů, letu helikoptérou atd. nás stálo 111 tis. Kč na osobu.
S pozdravem Jiří Š.

Nový Zéland – Pronájem vozu, leden - únor 2020

Dobry den, pane Machalku,
i my vam velice dekujeme za Vase sluzby. Pronajem vozidla probehl vyborne, byli jsme maximalne spokojeni jak s vozidlem, tak se sluzbami. Procestovali jsme cely severni ostrov a mame spoustu krasnych zazitku.
S podekovanim a pranim hezkeho dne,
Jana Smoldasova

Nový Zéland – Zájezd Nový Zéland pro každého, leden - únor 2020

Dobrý den, jsem ještě na cestách, tak pouze v krátkosti:
Výlet byl velmi hezký, navštívená místa byla vybrána dobře, severní část byla méně poutavá :o), kdyby byl směr cesty obrácený, dojem z výletu by byl mnohem lepší. Končit v Aucklandu bylo, po těch krásných jižních výhledech, skoro utrpením. Mám raději přírodu a hory. Skvělí byli i spolucestující.
Kateřina byla skvělá jako průvodce i jako řidič. Jela svižně a přesto bezpečně. Byla pěkně připravená a obdrželi jsme hromadu zajímavých informací. Osobně oceňuji, jak se mi věnovala, když jsem potřeboval k lékaři. Za mě 5*.
Celkové hodnocení: díky skvělému průvodci, přírodě a spolucestujícím: skvělé!
Také bych rád poděkoval za přípravnou fázi v ČR před odjezdem. Oceňuji skvělou komunikaci před samotným výletem, nadstandardní služby (vyřízení víz do AU) a celkovou ochotu. Výborně!
Ať se Vám daří, mějte se krásně.
Milan Mačuga

Nový Zéland – Zájezd Nový Zéland pro každého, leden - únor 2020

Dobrý den, pane Machálku,
už je to více jak týden, co jsme se vrátili z dovolené na Novém Zélandu.
S programem jsme byli velmi spokojeni, každý den byl plný nádherných zážitků. Velký dík patří průvodkyně Kateřiny Orsakové, která se nám maximálně věnovala po celou dobu zájezdu.
A co se nám nejvíce líbilo?...opravdu všechno … aktivně jsme si odpočinuli, byli jsme jako na Novém světě!
Při volbě další dovolené se určitě budeme také inspirovat stránkami vaší CK. Kateřinu pošlete do Ameriky a my tam jedeme.
Eva I. a Ivo S.

Nový Zéland – Pronájem obytného vozu, leden 2020

Dobrý den pane Machálku,
děkuji za dotaz. Dovolená proběhla bez zásadních zádrhelů, v podstatě tak, jak jsme plánovali. Jen nám 3 krát nevyšlo úplně počasí na výlety, ale aspoň máme důvod přiletět znovu.
Jinak příroda nádherná, lidé příjemní, turistů tak akorát. Nemůžu snad na nic říct, že by se mi něco nelíbilo. Byl jsem rád, že jsme NZ poznali od severu až na jih. Bylo to sice hodně cestování, ale nelitujeme. Příště bychom si už na základě tohoto vybrali menší oblast a tu procestovali důkladněji. Možná je to ovlivněno počasím, které nám tam vyšlo, ale líbilo se nám v oblasti kolem města Wanaka a NP Aspiring.
S obytným vozem bylo vše v pořádku, jak vyzvednutí, tak předání. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Vůz byl spolehlivý, vše fungovalo. Člověk musí tolerovat občasné uvolnění nějakého šroubku nebo vrzání. Omluvou budiž struktura NZ silnic, na kterou sice nemůžeme říct nic negativního, ale svým hrubým povrchem a mírnými nerovnostmi, kterých by si člověk v osobním autě ani nevšiml, je pro velký obytný vůz s tvrdším odpružením zatěžkávací zkouškou.
Ceny jsou na NZ samozřejmě poměrně vysoké, ale co se kempů týká, ze 2/3 jsme využívali ty zdarma a v té zbylé 1/3 ceny nebyly nijak přemrštěné. Čekal jsem i vyšší ceny v restauracích, ale nakonec jsme se vždy najedli dosyta za rozumné peníze. Drahé jsou jako všude na západě služby a vstupné. Suma sumárum, byl jsem raději připravený, že výdaje přímo na NZ budou vyšší, takže jsem i z tohoto pohledu spokojený.
Jen škoda, že je to tak daleko.
Děkuji za Vaši pomoc a služby.
Jan Harant

Nový Zéland – Letenky + Pronájem vozů, prosinec 2019 – leden 2020

Dobrý den,
Dovolená byla opravdu krásná. Nový Zéland je jedna velká přírodní krása. Viděli jsme toho tolik, že ještě teď vstřebáváme zážitky. Vše co jsme měli domluveno předem proběhlo naprosto v pořádku a ostatní také. Jen mezi 25.12.2019 -4.1. 2020 byl trochu problém s ubytováním, ale i tak jsme vždy něco našli. Stihli jsme celkem vše kromě národního parku Fiordland což nás trochu mrzí, ale alespoň máme důvod se tam vrátit. Jediné co bych lidem z Nového Zélandu vytkla je jejich netolerantnost při řízení hlavně mladých žen. Ukazování různých sprostých posunků někdy opravdu není na místě.
Děkujeme za Váš čas a rady před naší cestou.
S pozdravem Barbora S.

Nové Zéland, Individuální dovolená - Zájezd Novozélandskou přírodou, prosinec 2019 – leden 2020

Dobrý den pane Machálek,
Tak jak bylo domluveno zasílám krátký feed back ohledně naši dovolené na NZ.
Dovolená se nám moc líbila, přesto že počasí bylo chladnější, než jsem očekávali.
Celé tři týdny proběhly bez jakýchkoliv komplikací a potíží.
Půjčení a navrácení auta proběhlo bez problémů, ani při vyzvednutí ani při navrácení vozu jsme nemuseli dlouho čekat. Vůz byl zánovní a v celku dobrém technickém stavu, pokud se to o Toyotách teda dá vůbec říkat. Každopádně auto jelo.
Velmi pozitivně hodnotíme ubytování, které jste pro nás rezervoval. Všechna ubytování se nám moc líbila, zejména ta ve Whitianze, Marahou a Wellingtonu.
Co se týče programu, tak bychom také nic neměnili. Já osobně bych uvítala 2 noci v Aucklandu a oželela bych třeba jeden národní park.
Moc jsme si užili turistiku v národním pakru Tongarino a Abel Tasman. Dále se mi líbil výstup na Key Summit.
Protože milujeme cyklistiku využili jsme mnohokrát půjčení kol. Suprové traily na kole byly z Queenstown do Arrowtown nebo z Te Annau do Manapouri. U Jezera Tongariro jsou také dobré Syngle tracky na kolo. Dále je možnost cyklistiky na ostrově Coromandel, kde jsme jeli s Whitiangy na Hot Water Beach na kolách.
Jak jsme se již bavili po telefonu, dovolená byla hodně aktivní a rozhodně jsme se nenudili.
Moc Vám děkujeme za dobře zpracovaný program a organizaci zájezdu.
S pozdravem
Martina Vondra

Nové Zéland a Austrálie, Individuální dovolená na míru, prosinec 2019 – leden 2020

Dobrý večer pane Machálku,
děkujeme za přivítání.
S celou naší dovolenou od vás jsme velice spokojeni. Vše bylo perfektně naplánované a zařízené. Ubytování bylo v mnoha případech nad naše očekávání. Skvělá byla i možnost výběru denních aktivit.
Chápu váš zájem o naše připomínky pro vylepšení vašich služeb, avšak žádná negativa nenajdeme.
Velice děkujeme za báječnou dovolenou a rádi vás doporučíme dál
Klára Juklová

Nový Zéland, Půjčení automobilu, prosinec 2019 / leden 2020

Dobrý den,
Děkuji za přivítání Nový Zéland je krásný a užili jsme si to parádně. Chtěl bych vám poděkovat za organizaci půjčení auta, vše probíhalo bez komplikací a auto nám lehce půjčili i při navrácení nebyl problém. V budoucnu plánujeme u Austrálii tak je možné že i na této cestě vás poprosím o nabídku.
S pozdravem Ondra

Nový Zéland, Půjčení osobního automobilu + fakultativní aktivity, prosinec 2019 / leden 2020

Dobrý den, Tomáši,
ještě jednou Vám chci moc poděkovat za zařízení pronájmu automobilu, výletu za velrybami a delfíny.
Auto – Toyota bylo naprosto bez problémů – téměř zánovní včetně navigace – takže tu Vaší jsme ani nepoužili.
S půjčovnou proběhla veškerá komunikace také bezproblémově. Půjčovné jsme si o „jednu“ noc kvůli počasí a přesunu na letiště „bezplatně“ i prodloužili – ještě jednou dík půjčovně za ochotu.
Výlet za velrybami a plavání s delfíny, byl pro nás nezapomenutelný zážitek!!!, který se slovy ani nedá popsat, to máme uloženo v našich srdcích.
Vše proběhlo hladce. Velice si také vážíme šetrného přístupu posádek vůči nádherným velrybám a delfínům. SIM karta fungovala také bez problémů, tedy pokud byl zrovna signál.
Jediné čeho jsme nevyužili, byl poukaz na Mildford. Sice jsme na Milfordu byli, ale nakonec jsme se plavili s jinou společností, která měla v den naší plavby volno pro 10 osob – naší skupinu...
Pokud je ve vašich silách – použijte náš poukaz pro někoho jiného. Jinak se omlouváme za „nevyčerpání“.
I když jsme byli na Jižním ostrově téměř 3 neděle, stejně se nám bohužel nepodařilo vidět úplně všechny jeho krásy.
Uvidíme, třeba se sem ještě někdy vydáme a třeba zase s Vaší pomocí
Za Másilkovi
Hezký den přeje
Pavlína Másilková

Nový Zéland, pronájem obytného vozu, prosinec 2019 / leden 2020

Vážená GO2,
Tímto bych Vám chtěla velice poděkovat za vytvoření báječné dovolené!
Nejvíce Tomášovi Machálkovi a Martinovi Slívovi, kteří nám dovolenou vytvořili přesně podle našich představ s ohledem na to co nás zajímá a co máme rádi.
Tomáš nám před odjezdem vše skvěle zařídil (auto, víza, výlety, letenky, trajekt) a také výborně vysvětlil, takže na dovolenou na druhé straně zeměkoule jsme byli skvěle připraveni. Byl tady kdykoliv jsme mu zavolali a vždy měl odpověď na jakoukoliv naši otázku.
Martinovi za okamžitou pomoc na Novém Zélandu, když se nám stala nějaká nepříjemnost, byl tady, zvedl telefon, pomohl a navrhl řešení. Což v daný moment je super pocit, že víte, že nejste sami a je tam s vámi někdo kdo řeší situaci ve stejnou hodinu a minutu jako vy.
Ještě jednou bych hlavně těmto dvoum lidem chtěla moc poděkovat za sebe, za svého partnera a za našeho osmiletého syna.
Všichni jsme si to neuvěřitelně užili a po měsíci odjížděli se slzami v očích. Nový Zéland nás chytil za srdce a NAVŽDY v našich srdcích zůstane.
Moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s GO2.
Martina Lesová s rodinou

Nový Zéland, Pronájem auta, listopad/prosinec 2019

Dobrý den pane Machálku,
děkuji za přivítání - přiletěli jsme včera večer.
K Vašim službám a Vaší cestovní kanceláři nemám nejmenší připomínky, všechno klaplo ,tak jak mělo. Žádné problémy a komplikace s tím , co jsme měli u Vás zakoupeno. Byla jsem nucena se spojit s panem Slívou a i ten zafungoval na 100%. Na Jižním ostrově došlo totiž k velkým sesuvům půdy a záplavám byly zavřeny silnice směřující k jihu. Musela jsem změnit trasu i program. Pan Slíva doporučil kam máme jet a pak nám zjišťoval stav sjízdnosti silnic.
Počasí nebylo standardní na toto období, říkali i místní, ale nakonec vše dopadlo dle plánu. Jen jsme najeli asi o 600 navíc zabili tím zcela jeden den.
Korean Air mohu také jen doporučit, nocleh při zpáteční cestě se fakt hodil. Hotel byl po třech týdnech ve stanu (občas chatka)luxusní, on byl vlastně luxusní i tak . Pokud budete chtít napsat recenzi, v nějaké jiné formě - samozřejmě to udělám.
Chci se domluvit na vrácení navigace - bude to tedy stačit po svátcích?
Děkuji ještě jednou a přeji hezký den.
S pozdravem Formanová a zbytek výpravy

Nový Zéland, Zájezd Přírodou Nového Zélandu individuálně, listopad 2019

Dobrý den,
rádi bychom vám poděkovali za perfektně připravenou a zorganizovanou dovolenou. Díky vašemu přičinění a naslouchání našim požadavkům jsme si každý den maximálně užili. Čas strávený s Martinem Slívou pro nás neznamenal jen překrásné výlety, ale i zjištění mnoha zajímavých informací o Novém Zélandu díky Martinově přátelskému a zároveň vysoce profesionálnímu přístupu.
Ještě jednou děkujeme a pokud budeme příště plánovat podobnou cestu do jiného koutu světa, určitě to bude s vaší CK.
S pozdravem
Petr Malík

Nový Zéland, Individuální zájezd na míru, listopad 2019

Dobrý den pane Machálku,
dovolte mě, abych Vám velmi, ale opravdu velmi poděkoval za perfektní organizaci celé dovolené.
Už jsme něco zcestovali, ale takhle téměř dokonale připravenou dovolenou jme absolvovali snad poprvé.
Perfektně (interaktivně) zpracované pdf dokumenty - především itinerář (klobouk dolů před autorem) , který jsme využívali opravdu hojně. Naprosto jasně, srozumitelně popsané jednotlivé kroky - především "Prvních 45 minut na NZ" jsme velmi ocenili - podle kterých se dalo postupovat jako podle učebnice.
Ještě jednou moc díky a až nás přejde 12 hodinový časový posun, tak si nad fotkami užijeme celou dovolenou ještě jednou.
Jedinou nepříjemností bylo, že nám zrušili let nad Fox Galcier kvůli počasí a bohužel i druhý den nebylo možné letět. Volal jsme panu Slívovi, zda potřebujeme nějaké potvrzerní o zrušení, ale ubezpečoval nás, že nikolivěk. Prosím, dejte mě vědět zda a v jaké výši bude možné obdržet zpět peníze na nevyčerpanou aktivitu. Navigaci Vám pošlu v pondělí z práce na Vaši pražskou adresu k Vašim rukám.
Ještě jednou moc díky a příští dovolenou začínáme prioritně hledat v nabídce Vaší cestovní kalnceláře.
Hezký den
Vlček Jiří

Nový Zéland, zájezd Nový Zéland pro každého, říjen 2019

Dobrý den,
děkujeme za Váš email.
Dovolená se nám velmi líbila, díky malému počtu účastníků byla velmi příjemná.
Musíme hlavně ocenit průvodce Ondru Kotába, byl naprosto perfektní!! Oceňujeme také setkání s Čechy žijícími na Novém Zélandu, což nám umožnilo blíže nahlédnout do běžného života. Byli jsme velmi spokojeni.
Děkuji Skalková

Austrálie a Nový Zéland, duben 2019

Dobrý den, omlouvám se, že reaguji až teď, ale jak neodpovím hned ...
A teď k našemu zájezdu:
Musím Vám říct, že pár let již cestuji, ale s tak kvalitními službami jsem se dosud nesetkala!!!
Ať už je to přípravou a poskytováním informací ještě před odjezdem (včetně komplikací s vízem z mojí strany), tak i v průběhu celého zájezdu. Pokud jde o průvodce, byli fantastičtí a dělali co mohli, abychom se cítili co nejlépe a viděli co se dalo. Ať už jde o Martina Slívu a "děvče", jehož jméno si už nepamatuji, na Novém Zélandu - byli velice přátelští a všechno proběhlo v prakticky rodinné atmosféře.
Pokud jde o Austrálii, Marek Wachtl je naprostý profesionál!!! Obstarával už skoro dopředu vše co bychom možná mohli někdy potřebovat. Cokoli se komukoli z nás přihodilo, okamžitě řešil. Trošinku vadou na kráse byl Benny (Stanislav Beneš), to je chlapec, který má vedle průvodcování i spoustu dalších aktivit, ne vždy se mu daří je skloubit a ne vždy šťastně vzniklé problémy dokáže řešit. Tady je ještě prostor ke zlepšení.
Dále velkou devizou bylo, že jsme byli malá skupinka osob, věkově plus-mínus stejně starých, a všichni jsme si sedli!!! Tedy celé kanceláři patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ!!! Byl to fantastický zážitek, i když pracovní úkol "vyfotit živého vombata" zůstal nesplněn, pokusila jsem se alespoň o plyšového na letišti, ale to neprošlo. Mějte se všichni krásně a určitě se v budoucnu s vaší cestovní kanceláří ještě někam podívám.
Eva Šlapáková

Individuální zájezd Austrálie a Nový zéland, duben 2019

Na jaře letošního roku jsem připravoval pro skupinu svých přátel cestu na Nový Zéland a do Austrálie.
S důvěrou jsem se opět obrátil na CK GO2, neboť to byla již moje čtvrtá cesta do těchto destinací, připravovaná ve spolupráci s uvedenou CK. A opět jsem se nezklamal.
Společně jsme dopracovali itinerář naší cesty, objevili další zajímavá místa a poznali řadu nových přátel. Také objednané služby jsme mohli využívat bez problémů, ať už se jednalo o letecké spoje, zapůjčení minivanu či výborného ubytování a překrásných výletů. Díky profesionalitě i ochotě pracovnice CK jsme prožili nádhernou dovolenou. Děkujeme.
Jiří Našinec, organizátor

Zájezd TO NEJ Austrálie a Nový Zéland - březen 2019

Dobrý den,
zájezd se nám moc líbil zejména díky fundovaným průvodcům a především bych vyzvedl profesionalitu a obětavost Marka v Australií. Slabší stránkou byla pouze plavba a šnorchlování k bariérovému útesu, což bylo dáno počasím. Asi by bylo dobré se rozhodovat až na místě dle počasí.
Přejeme radostné Velikonoce.
manž. Durákovi

Austrálie, TO NEJ Austrálie a Nový Zéland, únor 2019

Vážená cestovní kanceláři,
vrátila jsem se ze zájezdu na Nový Zéland a do Austrálie. Chtěla bych poděkovat za výborně zvolenou trasu zájezdu, ze které mám mnoho zážitků. Rovněž bych chtěla vyzdvihnout práci Vašeho průvodce Ondřeje Kotába. Nejenom že vedl zájezd skutečně profesionálně, ale projevil se také jako člověk s hlubokým porozuměním pro přání druhých. Mně postihlo po cestě několik nepříjemností a on se vždycky snažil maximálně pomoci. Pokud by bylo možné jeho práci nějak odměnit, byla bych ráda, kdybyste tak udělali. Spokojená jsem byla i s prací průvodce Honzy v Austrálii.
Srdečně zdraví
Hana Štollová

Austrálie, Privátní program na míru v Austrálii a na Novém Zélandu, únor 2019

Vážení,
rádi bychom Vám poděkovali za organizaci našeho putování po Austrálii.
Program byl připraven optimálně vzhledem k našim časovým možnostem a průvodci Benny a Ivo byli výborní. Poznali jsme také výhody toho, když Vás provádí někdo, kdo žije v Austrálii již mnoho let a je vybaven příslušnými licencemi. Cestu jsme si užili a máme z ní nezapomenutelné zážitky.
Děkujeme.
S pozdravem Luděk Menčík, jménem skupiny cestovatelů

Austrálie/Nový Zéland, TO NEJ Austrálie a Nový Zéland, listopad 2018

Dobrý den pane Musílku,
až teď jsem se dostal k tomu abych Vám napsal. Zájezd jsme si moc užili a poznali jsme velký kus pro nás tak vzdáleného světa.
Zejména bychom chtěli podtrhnout mimořádný výkon průvodce Martina Slívy. S takovým profesionálem jsme se ještě na svých cestách nesetkali. Rovněž děkujeme za volbu našeho závěrečného pobytu v Noose. Moc jsme si to tam užili. Jenom škoda, že jsme to neměli delší. Nebylo li na zájezdu něco úplně v pořádku, úplně to zaniklo v záplavě pozitivních zkušeností.
Takže závěrem velké díky za možnost poznání tak rozlehlého území, které jsme na zájezdu navštívili s CK GO2.
Jsme s pozdravem Eva a Jiří Houškovi.:-):-):-):-):-)

Vybrané služby ve spojení se zájezdem TO NEJ Austrálie a Nový Zéland - listopad 2018

Dobrý den, pane Musílku,
ráda bych Vám poděkovala za služby Vaší CK. Byli jsme s manželem velmi spokojeni. Děkuji Vám za vstřícný přístup, který jste od začátku měl. Průvodci byli moc fajn, zejména Beny je sympaťák. S ubytováním v Sydney a Uluru jsme také byli spokojeni.
S pozdravem z Melbourne Eva Jahnová

Zájezd Austrálie, Nový Zéland a Fiji s českým průvodcem, 2018

Dobrý den.
Předodletový serivs považuji za vynikající. A to bez slova nadsázky.
Zpracování všech dokumentů je na velmi vysoké úrovni, takže jsou přehledné a člověk se i bez průvodce v neznámém prostředí skvěle orientuje.

Delegáti v AUS a na NZ byli příjemní, fundovaní a velmi flexibilní. Takže organizace zájezdu z Prahy do Prahy proběhla bez významných špatných událostí.
Děkuji za krásné zážitky, které jsem si mohl užít právě kvůli profesionální přípravě a organizaci.
S pozdravem
Pavel Hejlík

Zájezd Austrálie, Nový Zéland a Fiji s českým průvodcem, 2018

Dobrý den pane Musílku,
aklimatizace proběhla velmi rychle, protože zájezd byl zorganizován velice dobře, jak s náročností na pohyb, tak i na potřebu oddychu.
Předodletový servis byl zorganizován a zajištěn skvěle, kontakt a činnost průvodců v Austrálii, na Novém Zélandu i následně v Honkongu si zaslouží velikou pochvalu. Věnovali se nám s maximální péčí, ochotou a vstřícností, a se snahou ukázat co nejvíc a seznámit s maximem.
Celý zájezd byl koncipován i zajištěn skvěle. Při přeletech vyřizování na letištích (zvláště u kontrol a prohlídek) a na recepcích při ubytování nám opravdu ochotně a vydatně pomáhal, a bylo to někdy opravdu potřeba, náš kolega ze zájezdu pan Pavel Hejlík, který byl na cestu i dokladově (vízy a dalšími tiskopisy a písemnostmi) a hlavně jazykově velice dobře připraven. Za to mu patří náš veliký a zcela upřímný dík.
Velice příjemný byl i závěrečný odpočinkový pobyt na Fiji, což přispělo velice silně a pozitivně k příjemnému pocitu z celého zájezdu. Je nutné poděkovat i za velice účelně a pro nás jako cestovatele za poznáním využitý čas čekání na další let v Honkongu, s prohlídkou a seznámením se se zajímavostmi Honkongu, kterými nás prováděla sympatická, příjemná a milá Honkongská průvodkyně. V souhrnu je náš velice příjemný prožitek a pocit z celé cesty. Budeme na ni určitě všichni vzpomínat jen s příjemnými pocity, za což Vám musíme, všem, kteří se ve vaší cestovní kanceláři GO2 podíleli na přípravě naší cesty moc poděkovat.
Zdraví Vás a těší se na další cesty s Vámi
Dalibor Bejda a Aleš Habada

Další recenze CK GO2 naleznete ZDE.