Krásy Nového Zélandu

cena od

132 900 Kč

typ zájezdu

poznávací

termín

18.1. - 11.2.2020

délka

25 dní

 • cesta napříč oběma ostrovy
 • gejzíry a sopky
 • Cookova úžina
 • Marlborough Sounds
 • Maorská Rotorua
 • Poloostrov Coromandel
 • NP Tongariro
 • ledovce Franz Josef a Fox
 • horské městečko Queenstown
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland
Nový Zéland

Detailní poznávací program v poklidnějším tempu nabízí ucelenou cestu napříč oběma ostrovy. Z nejsevernějšího mysu Reinga projedeme krajinou gejzírů a sopek až k hlavnímu městu Nového Zélandu. Přeplavíme se přes Cookovu úžinu, abychom si odpočinuli při sklence místního výborného vína v malebných zátokách Marlborough Sounds. Poté vyrazíme poznávat divoký Jižní ostrov až k nejjižnějšímu bodu země.

Jezdíme pronajatým minibusem v malé skupině tak, aby zážitek z druhého konce světa byl co nejintenzivnější.

 

Cena obsahuje

 • služby českého místního průvodce po celou dobu programu
 • mezinárodní letenka vč. všech poplatků Praha - Auckland a Christchurch - Praha
 • doprava pronajatým minibusem
 • trajekt mezi ostrovy
 • 2lůžkové pokoje motelů a penzionů
 • 1 x tradiční novozélandská večeře (barbecue)
 • informační materiály

Cena neobsahuje

 • stravování
 • vstup na věž Skytower v Aucklandu 28 NZD, lanovka na vyhlídku Bobs Peak v Queenstown 33 NZD a ostatní volitelné aktivity (viz Poznámka).

Poznámky k zájezdu

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY PRO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA NOVÉM ZÉLANDU

Připravili jsme pro vás nabídku doplňkových služeb, které si můžete přiobjednat na všechny poznávací zájezdy na NZ. Tyto služby je třeba objednat při přihlášení na Smlouvě o zájezdu, nejpozději 8 týdnů před odjezdem zájezdu. Uvádíme zde stručný popis služeb pro vaši představu, v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme.

1) Plavba po Milford Sound za příplatek 1600 Kč: Jedná se o plavbu po nádherném fjordu mezi vysokými vrcholky (až 2000 m); jedno z nejfotografovanějších míst země; za deště krásné vodopády a závoje vody; za slunečného počasí neskutečná panoramata okolí; hejna delfínů a tuleňů.

2) Plavba za velrybami 150 NZD: Výlet na pozorování velryb (vorvaňů) na pobřeží u městečka Kaikoura; jedno z nejlepších míst pro pozorování těchto savců - vorvani zde sídlí celoročně. Službu zajišťuje místní maorská (domorodá) společnost malými loďkami, které aktivně vyhledávají velryby, čímž skutečně maximalizují šanci je uvidět. V případě špatného počasí, či pokud velryby za celou plavbu neuvidíte, společnost vrací až 85 % ceny.

3) Black Water Rafting ve Waitomo Caves za příplatek 2450 Kč: Je to netradiční prohlídka krasových jeskyní, obydlených svítícími červy (Glow Worm). Nejedná se však o žádný rafting, putujete na velké duši od traktoru, oblečeni v neoprenu a vybaveni čelovkou po jeskyni a kocháte se jejími prostory. Suchou variantou je výlet jeskyněmi na loďce za příplatek 900 Kč.

4) Let vrtulníkem nad ledovcem (Fox Glacier, nebo Franz Josef Glacier) za 450 NZD: Jedná se o let vrtulníkem kolem nejvyšší hory Nového Zélandu – Mt Cook a nad ledovci Západního pobřeží. Let trvá 40min s přistáním přímo na jednom z ledovců pod Mt Cook. V případě špatného počasí se let nekoná.

5) Maorský večer s večeří hangi za příplatek 2100 Kč: Jedná se o představení zvyků domorodých obyvatel Nového Zélandu. Rodina vlastnící pozemek v oblasti Rotorua vás provede vším zajímavým a netradičním ohledně jejich kultury. Součástí je také opulentní večeře Hangi (maso a zelenina jsou zabaleny v listu a dušeny ve vyhřáté jámě z kamenů).

6) Plavba tryskovým člunem po Skippers Canyon za příplatek 4000 Kč: Výlet hluboko do Národního parku Mt Aspiring, který je součást Světového dědictví Te Waipounamu. Díky jetboatu a doprovodu místního průvodce máte jedinečnou možnost se po řece dostat hluboko do Národního parku. Procházka v 80 miliónů let starém pabukovém lese, maorská historie a příběhy prvních osadníků i místa, kde byly natočeny filmy jako Pán Prstenů, Hobbit, Pád do ticha, Letopisy Narnie atd.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.
 

Den 1-3 Let Praha-Nový Zéland

 

Den 4-5 Tropický Northland

 

Den 6-7 Poloostrov Coromandel

 

Den 8-9 Maorská Rotorua

 

Den 10-11 NP Tongariro

 

Den 12-13 Přejezd na Jižní ostrov

 

Den 14-16 NP Abel Tasman

 

Den 17 Horské městečko Queenstown

 

Den 18 Glenorchy

 

Den 19-20 Fjord Milford Sound

 

Den 21-23 Slope Point

 

Den 24-25 Let z Christchurch do Prahy

reference klientů

nezávazná objednávka

jméno zájezdu
Krásy Nového Zélandu
cestující
termín a místo odletu
kontaktní údaje objednavatele
souhlasím s obchodními podmínkami Všeobecné podmínky
souhlasím se zasíláním novinek
pojištění a parkování
mám zájem o pojištění Basic od CK Go2 za 990 Kč/os/pobyt

komplexní cestovní pojištění včetne pojištění storna do 100.000 Kč a pojištění léčebných výloh 6.mil

Cestovní pojištění
mám zájem o zajištění parkování na letišti Parkování