novyzeland@ckgo2.cz +420 228 224 382

Lidé v Go2

Martin
Slíva

Nový Zéland

garant destinace

Nový Zéland poprvé navštívil, procestoval a prochodil roku 2001, kdy si také poprvé vyzkoušel prùvodcování. Od roku 2004 žije na Novém Zélandu v Te Anau. Byl zakladatelem a spoluvlastníkem CK True Travel. Po mnohaleté spolupráci s CK Go2 se stal Martin její součástí a novozélandskou základnou. Veškeré zkušenosti z více jak 15 let práce v novozélandském turismu a osobní znalost všech koutù NZ nyní sdílí s kolegy z pražské kanceláře Go2, připravuje jak skupinové zájezdy, tak individuální cesty šité na míru. Držitel autobusové licence a průvodcovské licence.

Pavla
Janková

USA

garant destinace

Pavla je hlavním garantem programů a zájezdů do USA. V cestovním ruchu pracovala již při studiu a po jeho ukončení strávila půlroku v Austrálii. V roce 2003 se poprvé dostala do vytouženého New Yorku a na západ USA, kde ji uchvátila tamní příroda. Od té doby do USA vycestovala několikrát, miluje řízení nekonečnými americkými silnicemi, bezprostřednost Američanů a dobré jídlo. Na rodné Moravě si nadevše cení posezení s přáteli u dobrého vína a saunu.

Petr
Musílek

Austrálie, Nový Zéland a Pacifik

garant destinací

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čekejte od Petra. Jeho doménou jsou skupinové zájezdy, specializované uzavřené programy, servis ostatním českým CK i objevování nových destinací v Austrálii a Pacifiku. Mezi jeho aktivity patří také průvodcovská činnost, propagace cestování po Austrálii, garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasem. Mimo Go2 létá na paraglidu, miluje sushi, single malt whisky a zlaté retrívry.

Veronika
Hájková

Mexiko

garant destinace

Je v Go2 garantem Mexika a jižní Ameriky, stará se o incentivní cesty po světě. Pobývala jak ve Španělsku, tak v Portugalsku a tamní jazyky a kultura ji uchvátily natolik, že se jim začala naplno věnovat. Procestovala jižní Ameriku i Mexiko a nadchla ji jak kultura, gastronomie, tak původní kmeny a jejich tradice. Ráda však cestuje i do zemí “mimo svůj obor” - do Asie a Afriky, kde nejraději chodí po trzích a ochutnává místní speciality. Kromě přípravy zájezdů se věnuje tlumočení.

Ivana
Hrbková

skupinové letenky

zájezdy do Mexika

Ivana má v Go2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika, Íránu a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ráda objevuje turisticky nepolíbená místa a jejím snem je ještě prozkoumat Střední Asii. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata. Ráda vaří, jí, sportuje a setkává se s lidmi.

Ada
Tzoneva

Indonésie

garant destinace

Jako garant destinace Indonésie se stará hlavně o skupinové a individuální zakázky. Cestuje již od malička, kdy střídavě žila v Sofii a Praze, během studií na Filozofické fakultě UK žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích se vydala na svoji osudovou cestu, která ji zavedla až do exotické Indonésie. Společně se svojí rodinou se tam každoročně vrací, aby načerpala novou inspiraci, aktuální novinky a energii na další rok.

Veronika
Šmejkalová

Indonésie

senior konzultant

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Indonésie. Během studia v Maďarsku se cestování stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Bali a Indonésie ji očarovaly rozmanitostí krajiny, nedotčenou exotickou přírodou, vynikajícím jídlem, vřelým přístupem a přátelskou povahou místních lidí a úžasným šnorchlováním.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinací

Po několika měsících strávených na Srí Lance, kde ji uchvátila místní krajina, příjemní lidé, lahodné jídlo i nespoutaný oceán, se rozhodla pomoci zprostředkovávat poznávání této krásné země ostatním cestovatelům a v roce 2013 se připojila k týmu Go2. Jejím cílem je, abyste si ze Srí Lanky přivezli zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete jak v pražské kanceláři, tak na Srí Lance, kde průvodcuje zájezdy. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turistka. Místní kultura ji uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vrací. V Go2 připravuje a realizuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Snaží se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

garant destinace

Doménou Nikoly jsou skupinové a individuální zájezdy šité na míru. V cestovním ruchu působí od roku 2010 jako průvodkyně, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Vietnam poprvé poznala jako baťůžkářka v rámci velké cesty po Asii. Ráda by klientům Go2 zprostředkovala autentické zážitky, aby poznali i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá o výuku cizích jazyků, vyučuje španělštinu a portugalštinu.

Karolína
Matějčková

Mauricius a Vietnam

senior konzultant

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinace

Jako garant destinace připravuje a realizuje zájezdy do Japonska. Do Země vycházejícího slunce se dostal po svých mnohaletých pobytech v zahraničí a Japonsko se mu nakonec stalo osudovým. Již od roku 2006 se i mimo Go2 pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a Zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou a jeho tradicemi. Ve volném čase se věnuje cestování a lyžování.

Aneta
Maříková

rezervace letenek
Jejím cílem je vyhledat vždy to nejvhodnější letecké spojení podle individuálních požadavků. Cestování se stalo její vášní a chtěla by procestovat Asii, Ameriku a jednou také Austrálii. Obor cestovní ruch vystudovala na vysoké škole a první pracovní zkušenosti v tomto oboru získala jako průvodkyně. Miluje létání nejen velkými dopravními, ale i menšími vyhlídkovými letadly a ultralighty. Pokud necestuje a nelétá, jezdí na koni a sportuje.

Marcel
Žitník

rozvoj společnosti

 

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia jako servisní organizace pro české cestovní kanceláře. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout autentické zážitky a zkušenosti, které vždy vychází z požadavků klientů.

Zuzana
Lebedová

Srí Lanka

konzultant

Zuzka v GO2 připravuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Vždy ráda cestovala a poznávala cizí země v Evropě i ve světě, nejvíce ji však svou přírodou, úžasnou atmosférou a památkami zaujala Srí Lanka. Připraví Vám program tak, abyste viděli jen to nejlepší a poradí Vám co neopomenout. Ve volném čase se baví fotografováním a bowlingem, díky kterému procestovala Evropu a navštívila i Ameriku.

Tereza
Vondrová

Austrálie

senior konzultant

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje kompletní přípravu programů pro klienty, kteří se chystají navštívit Austrálii, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V australském Sydney pracovala a studovala tři roky a během této doby procestovala všechny tyto oblasti. Své zkušenosti dokáže využít při plánování ideální dovolené dle specifických přání každého klienta.

Iveta
Dubcová

Vietnam

konzultant

V Go2 se s Ivetou setkáte při realizaci zájezdů do Vietnamu. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních kultur, lidí, jídla a přírody. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli a se svým psem v přírodě. Jejím přáním je, aby každá z Vašich cest byla nezapomenutelným zážitkem.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce, aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavní zástupce Go2 na Slovensku
Je hlavní zástupkyní GO2 na Slovensku. Zároveň má na starosti prodej zájezdů na Slovensku a rovněž v České republice. Poznávání jiných zemí ji uchvátilo už dávno. Během studií pracovala v USA a ve Spojeném království, avšak rozhodla se vrátit a prostřednictvím GO2 připravuje zájezdy pro jiné. Taktéž se věnuje i tlumočení a překladům.
hledej