Skupinové programy na zákazku

Cesty šité na míru dle toho, co vás bere - tématické cestování

Využijte našich rozsáhlých zkušeností, na Novém Zélandu žijeme a cestujeme přes 15 let. Příprava tematických programů na zakázku je naší specializací, připravíme originální itinerář podle vaší cestovatelské diagnózy.

 • skupiny přátel a rodiny s dětmi.
 • golf, cyklistika, turistika, rybolov, sportovní programy
 • kongresová turistika a firemní programy
 • oborové a profesní skupiny
 • skupiny přátel a rodiny s dětmi.
 • amatérské i pokročilé fotografy.
Martin Slíva
Garant destinace Nový Zéland

"Patřím na Novém Zélandu mezi živoucí inventář. Spolu s menší armádou hobitů Vám radíme už 17 let."

neváhejte se na nás obrátit
+420 228 224 382
Tematicke cestovani - přátelé, kámarád, rodina

Přátelé, kamarádi, rodina

Jste skupina přátel, širší rodina, máte společné zájmy? Nový Zéland známe z mnoha úhlů a dokážeme se vcítit do vašich potřeb. Připravíme originální program na míru dle vašich zájmů, přání a časových nebo finančních možností. Rádi nabídneme nevšední aktivity.
Skupinový zájezd na míru je třeba poptat v dostatečném předstihu před odjezdem na Nový Zéland. Jen tak můžeme nabídnout ty nejlepší letenky, včas rezervovat vybrané aktivity (např. Milford Track, vícedenní plavbu po fjordech, unikátní ubytování) a cenově optimalizovat zájezd ve Váš prospěch.

Tematicke cestovani - děti

Rodiny s dětmi

Žijeme na Novém Zélandu s dětmi, známe jejich pohled na svět, ať těch menších či větších. Nový Zéland je prakticky vybavený. Většina veřejných WC má stolek k přebalování dítěte, a taktéž jsou v restauracích. Víme kde jsou hřiště, kde je skatepark, čemu se vyvarovat a naopak kde se zastavit. Pomůžeme s přípravou pohodové rodinné dovolené.
Cesta letadlem bývá pro děti dlouhá, ale dá se případně rozdělit na několik úseků a mezipřistání s noclehem ji může zpříjemnit. Zeptejte se našeho letenkáře na vhodné varianty, je více možností na výběr.

Tematicke cestovani - firemni

Firemní a incentivní programy, kongresová turistika

Chcete motivovat a inspirovat své zaměstnance? Odměnit své spolupracovníky nebo klienty? Připravíme pro vás nabídku na míru. Máme za sebou 15 let specializace na Nový Zéland. Zařizovali jsme incentivní zájezdy na zakázku pro firmy z mnoha oborů.
Máme zkušenosti jak s programy pro náročnou klientelu, tak ležérním cestováním za vínem. Dokážeme vyjít vstříc náročným a specifickým zadáním firemní klientely.

Tematicke cestovani - zajmove skupiny

Zájmové, sportovní, profesní skupiny

Jste sportovní tým, milovníci železnic, zemědělské techniky, vášniví rybáři nebo například lovci? Připravíme pro vás vhodné zázemí, ať se jedná o sportovní akci nebo úzce zaměřený zájezd. Pracovali jsme s mnoha skupinami jako například: reprezentační tým v basketbale, motocyklové šestidenní, snowboardistů, rybářů; oborové skupiny zemědělců, vinařů, architektů nebo třeba zájemce o fotografování.

 

ZÁJEZDY NOVÝ ZÉLAND

Na Nový Zéland pořádáme skupinové, individuální zájezdy na Nový Zéland. Inspirujte se naší nabídkou.

Tematicke cestovani - turistika

Cestování za přírodou, pěší turistika

Novozélandská fauna a flóra jsou v mnoha ohledech unikátní, však se Nový Zéland vyvíjel 80 milionů let odděleně od zbytku světa. Bohužel díky zavlečeným škůdcům je také mnoho druhů ohroženo. Chcete se dozvědět více o deštných pralesích, o rostlinách a tvorech které v nich žijí? Baví vás pěší turistika? Chcete se vydat na některou z vícedenních túr? Nachodili jsme tisíce kilometrů po všech národních parcích a mnoha rezervacích Nového Zélandu. Aktivně se účastníme ochrany přírody a víme kde lze spatřit mnohé vzácné druhy.

Máte zájem o tématický zájezd na míru?
Kontaktujte nás pro více informací na: novyzeland@ckgo2.cz
nebo na tel. +420 228 224 382

Tematicke cestovani - foto

Fotografické zájezdy na míru

Nový Zéland je rájem krajinných fotografů. Cestujte s místním fotografem, který zná mnohá zákoutí, ví kde a kdy být, na základě mnohaletých zkušeností dokáže pružně improvizovat. Připravíme fotografický zájezd na míru jak pro amatérské, tak pro profesionální fotografy. Naše fotky jsou publikované v novozélandských magazínech, kalendářích, propagují NZ turistickou centrálu.

Tematicke cestovani - pán prstenů

Cestování po stopách Pána prstenů

Máte rádi filmové trilogie Pán prstenů a Hobit? Režisér Peter Jackson proměnil rodný Nový Zéland v Tolkienovu Středozemi a vy tak můžete na vlastní pěst navštívit ikonická filmová místa jako jsou Hobitín, Mordor, nebo Železný pas. Filmové lokace jsme osobně navštívili a rádi vám prozradíme, kde se hobiti skrývali před Nazgûlem, kde byl ukován skutečný Jeden prsten a kde se můžete vyfotit s Glumem, aniž by vám ukousl prst.

Tematicke cestovani - rybolov

Rybolov, lov vysoké zvěře

Řeky Nového Zélandu jsou považovány za jedny z nejlepších na světě pro lov pstruhů. Zdejší ryby jsou proslulé svou bojovností, proto se zde rybáři z celého světa pravidelně sjíždí, nejen aby ulovili tu největší trofej ale také pro ten správný adrenalin z lovu. Víme, kde hledat ty správné rybářské revíry, umíme najmout loď pro rybolov na moři nebo rybářského průvodce. Nový Zéland je také skvělý pro lov divoké zvěře. Najdete zde jelena wapiti, divoké prasata, kamzíky, thar himalájský a spoustu dalších. Oba ostrovy i regiony jsou rozdílné, neváhejte nás proto oslovit a naplánovat vaši loveckou dovolenou na míru.

 

Český průvodce na úvod, pak cestování po vlastní ose

Užijte si bezstarostného příjezdu na Nový Zéland. Pro první dny budete ve společnosti osobního průvodce, představí vám zemi, uvede do reálií, bude řídit auto než se proberete z dlouhého letu. Pak, načerpáni informacemi, osobními tipy na cestu a poučení o záludnostech cestování po NZ, budete pokračovat dál po vlastní ose:

 • Bezpečný začátek cestování - po dlouhém letu budete první dny v rukách profesionála.
 • Seznámíte se s reáliemi, které těžko získáte během cestování pouze po vlastní ose.
 • Náš průvodce je empatický, navrhne
  extra tipy na cestu
 • Po úvodním seznámení s NZ budete nadále cestovat nerušeně sami.
 • Program šitý na míru.
Tematicke cestovani - golf

Golfové pobyty a zájezdy s golfovým programem

Nemůžete být na lepším místě! Snad každá obec má golfové hřiště. Nový Zéland má druhé největší množství golfových hřišť na světě. Známe jak ta nejlepší hřiště, tak i ta méně slavná, zato v krásném prostředí. Rádi zařídíme hru na vybraných hřištích nebo připravíme cestovní itinerář s doporučenými hřišti a vyhrazeným tee time.

Tematicke cestovani - veterani

Pro milovníky techniky, letadel a železnic

Nový Zéland byl doslova přeorán za pomoci techniky z konce 19. a počátku 20. století. Milovníci staré zemědělské techniky si tu přijdou na své. Již mezi válkami patřil Nový Zéland mezi nejvíce motorizované země na světě, a také proto zde naleznete neskutečné množství veteránů. Taktéž zde byla hustá síť železnic, po které zbyly jen stopy náspů v krajině a mnohá soukromá železniční muzea.
A nesmíme zapomenout na bohatou leteckou historii a současnost. Proleťte se v historickém De Havilland Dominie nebo v legendární Catalina.

Tematicke cestovani - plavby

Vícedenní privátní plavby po fjordech a podél divokého pobřeží

Unikátní oblasti Národního parku Fiordland téměř výhradně přístupné pouze po vodě (pro milovníky divoké přírody a moře) - jedna z posledních divočin na světě.
Očekávejte všechny možné nálady počasí - to patří k hlubokým zážitkům. Zpravidla se pluje na malé lodi pro 12 osob.

Tematicke cestovani - vino

Vinařské zájezdy na míru

Nový Zéland je proslavený pro svůj bezkonkurenční sauvignon blanc a daří se tu mnoha dalším odrůdám. Zájezdy pro vinaře pořádáme mnoho let, cestujte Novým Zélandem prostřednictvím chuťových pohárků. Pro vinařské specialisty můžeme zajistit setkání s jejich novozélandskými protějšky.

 
AKTUÁLNĚ