Specialista na Nový Zéland

Nový Zéland umíme!

Chcete jet na Nový Zéland individuálně jako nezávislý cestovatel nebo hledáte zájezd skupině s průvodcem? Máte omezený rozpočet nebo se naopak chcete rozšoupnout? Hledáte rady a tipy přímo u zdroje?  Pomoci Vám pro nás bude radost.

 • pomáháme turistům užít si Nový Zéland už 17 let
 • kancelář v Brně, Praze a na Novém Zélandu v Te Anau
 • služby pro nezávislé cestovatele, programy s průvodcem
Martin Slíva
Garant destinace Nový Zéland

"Patřím na Novém Zélandu mezi živoucí inventář. Spolu s menší armádou hobitů Vám radíme už 17 let."

neváhejte se na nás obrátit
+420 228 224 382

Služby pro nezávislé cestovatele

Nechcete se vázat. Rádi se rozhodujete sami, nezávisle na ostatních? Hledáte pár rad a doporučení, připadně jen nějaké služby? Pak jste tu správně, naše služby a servis nikomu nenutíme a zároveň si u nás vyberete jen to co opravdu potřebujete.

Srdcaři s kořeny na Novém Zélandu

Nový Zéland se stal pro některé z nás domovem. To nás, jmenovitě Martina Slívu vedlo k založení cestovní kanceláře přímo na Novém Zélandu. Slovo dalo slovo a otevřeli jsme spolu kanceláře v České republice se specializací na Austrálii a Nový Zéland. Stejný model postupně opakujeme v několika dalších zemích. Nový Zéland a Austrálie ale zústávají naší mateřskou destinací.

 • kancelář v Praze, Brně na Slovensku a na Novém Zélandu
 • pomáháme turistům a cestovatelum s plánováním dovolené už 17tým rokem
 • poznejte tým specialistů na Nový Zéland z CK Go2

Unikátní aktivity

Jízda na tryskovém člunu jetboat na řece Shotover, Maorské představení Mitai, dvoudenní výlet lodí do fiordu Doubfull sound nebo kajakování v národním parku Abel Tasman jsou jedny z našich doporučovaných aktivit. Zážitkovými aktivitami je Nový Zéland prosnulý. A my pro Vás vybíráme to nejzajímavejší. Vždy jsme schopni Vám kvalifikovaně poradit, rozhodnutí necháme na Vás.
Naše rady Vám určitě nepřipraví nudný zážitek na dovolené.
Více v sekci aktivity.

Jak to všechno začalo

Na přelomu milenia Martin Slíva poprvé navštívil na Nový Zéland. Země ho uchvátila a rozhodl se tu usadit. Po náročných začátcích začal poskytovat služby českým turistům a spoluzaložil agenturu True Travel, která pomáhala českým cestovním kancelářím a turistům při organizaci dovolené na Novém Zélandu. Postupně získal veškeré licence a dovednosti v této oblasti. Mezitím se Martin Slíva vrhl na fotografování a ochranu přírody v oblasti národního parku Fiorland, kde se zabívá ochranou a monitorováním ptáka Kiwi.
Po dlouhodobé spolupráci došlo ke spojení novozélandské části TT se specializovanou cestovní kanceláři Go2, která má své kořeny v Austrálii. V Go2 působí tým osob, který na Novém Zélandu dlouhodobě žili a mohou tak spolu s Martinem a jeho průvodci poskytovat kvalitní a profesionální servis jak v ČR při poskytování rad, tak na Novém Zélandu, kde pomáhá turistům druhá část týmu Go2

Zájezdy s místními českými průvodci

Hledáte kvalitní zážitkové zájezdy s profesionálními průvodci? S týmem našich profesionálů Nový Zéland brázdíme již přes deset let. Nabízíme poznávací zájezdy od září až do dubna i v kombinaci s Austrálií nebo Fiji
Všichni průvodci na Novém Zélandu žijí, mají místní licenci a povolení do vstupů do národních parků.

Výhody pro nezávislé cestovatele co potřebují udržet rozpočet na uzdě

Pro ty, kteří hledají jen pronájem auta nebo obytného vozu jsme připravili bezkonkurenční nabídku, které lze jen těžko odolat. Nejen, že srovnáme nabídku konkurence, ale dokonce Vám automaticky nabídneme lepší cenu a k tomu nabídneme něco navíc.

 • Plavba po fiordu Milford Sound ZDARMA
 • GPS v češtině ZDARMA
 • Lonely Planet v češtině ZDARMAt
 • rady a tipy pro Vaší cestu, kompletní servis v češtině

Treky a túry

Návštěvníkům Nového Zélandu pomáháme vybrat správný trek, ať už vícedenní nebo kratčí v závislosti na plánu cesty.
Klientům dokážeme v předstihu rezervovat nesmírně populární Great Walks nebo Major treks a také jim doporučíme naše oblíbené treky a túry mimo vyšlapané stezky.
Více v sekci treking a horské přechody.

Co dál

Pořád se ještě rozhodujete? Jestli potřebujete zodpovědět jakoukoliv otázku nebo potřebujete poradit nebo se třeba na něco zeptat, neváhejte zavolat.

Kvalifikovaně poradíme náročným cestovatelům

Hledáte něco víc, než jen dobrou dovolenou? Rádi Vám poskytneme naše know-how - skvělý detailní itinerář, kvalitní ubytování na unikátních místech, zajímavé zážitkové aktivity.
Do všeho zamícháme naše znalosti, získané každodenním cestováním po Novém Zélandu

Proč jsme levnější než ostatní?

Je to velmi jednoduché. Jako AKREDITOVANÁ CESTOVNÍ KANCELÁŘ NA NOVÉM ZÉLANDU (a v České Republice) jsme schopni získat výhodnější ceny pronájmů aut a karavanů, které může získat pouze novozélandská firma.
Zároveň půjčovnám dodáváme dostatek klientů. Ty nám za to nabízejí výrazné množstevní slevy. Slevy následně rovnou nabídneme našim klientům.

Tématické zájezdy a dovolené

Programy na Nový Zéland připravujeme opravdu dlouho. Troufame si tvrdit, že dokážeme vyjít stříct každému požadavku. Co nám opravdu jde, jsou tématické zájezdy pro uzavřené skupiny, přátele, rodinu nebo firmu. Od rybaření po zajištění různé sportovní aktivity, návštěvy farem, vinic nebo zajištění služební cesty. To je kde jsme doma.

Kombinace destinací

Let na druhý konec světa je opravdu dlouhá a únavná. Proč se tedy cestou někde nezastavit? Jsme specialisté i na okolní destinace. Pomůžeme Vám připravit skvělou dovolenou cestou na/z Nového Zélandu. Několik doporučení:

 • Austrálie - nesmírně populární kombinace a naše specialita
 • relax na ostrovech Fiji, odpočiňte si například na ostrovech, kde se natáčel film Návrat do Modré Laguny. Krásné pláže a romantické ubytování co nezrujnuje vaši peneženku.

NÁŠ TIP

Vyražte na Nový Zéland, sami s Go2 s jinou kanceláří nebo agenturou. Opravdu to stojí za to.

 
hledej